Habszivacs betét - csillag-villáskulcsok 19db Profi ASTA 12033
Cikkszám:12033Cikksz.
SOFT43Dod Cikksz.
Betét szerelőkocsiba, 19 db csillag-villáskulccsal. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot.
A te árad: 15.335 Ft
19.475 Ft Áfával
19.475 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - csillag-villáskulcsok 19db Profi ASTA
Betét szerelőkocsiba, 19 db csillag-villáskulccsal. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Áttekinthető szerszám-elrendezést biztosít, amivel megakadályozza a kocsi sérülését belülről.
Csilla-villáskulcsok: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21, 22, 23, 24 mm
19.475 Ft