Kategóriák

Habszivacs betét - csillag-villáskulcsok 19db Profi ASTA 12033

nagyítsd ki a képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:12033Cikksz.
SOFT43Dod Cikksz.
Betét szerelőkocsiba, 19 db csillag-villáskulccsal. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot.
A te árad: 15.335 Ft ÁFA nélkül
19.475 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - csillag-villáskulcsok 19db Profi ASTA

Betét szerelőkocsiba, 19 db csillag-villáskulccsal. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Áttekinthető szerszám-elrendezést biztosít, amivel megakadályozza a kocsi sérülését belülről.

Csilla-villáskulcsok: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21, 22, 23, 24 mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - csillag-villáskulcsok 19db Profi ASTA 12033 Nem érhető el

19.475 Ft