Kategóriák

Gyertyapipa fogó profi ASTA A-390A 02868

nagyítsd ki a képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:02868Cikksz.
A-390ADod Cikksz.
Speciális, rögzítőzárral rendelkező fogó, amely Izzítógyertya eltávolítására szolgál nehezen elérhető helyekről. A fogón dupla izoláció van az elekromos árramal kapcsolatos sérülések megelőzésre érdekében. Halogén izzók eltávolítására is használatosak.
A te árad: 4.567 Ft ÁFA nélkül
5.800 Ft Áfával
:
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Gyertyapipa fogó profi ASTA

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Gyertyapipa fogó profi ASTA A-390A 02868 Nem érhető el

5.800 Ft