Gyertyapipa fogó profi ASTA A-390A 02868
Cikkszám:02868Cikksz.
A-390ADod Cikksz.
Speciális, rögzítőzárral rendelkező fogó, amely Izzítógyertya eltávolítására szolgál nehezen elérhető helyekről. A fogón dupla izoláció van az elekromos árramal kapcsolatos sérülések megelőzésre érdekében. Halogén izzók eltávolítására is használatosak.
A te árad: 4.567 Ft
5.800 Ft Áfával
5.800 Ft Áfával
Gyertyapipa fogó profi ASTA
5.800 Ft