Sérült izzó szerelő készlet profi Asta A-22TGP 12843
Cikkszám:12843Cikksz.
A-22TGPDod Cikksz.
Szerszámkészlet sérült izzófejek eltávolításához M8 x 1,0; M10 x 1,0 és M10 x 1,25 menettel. A készlet tartalmaz fúrószárakat, adaptereket, menetvágókat és kihúzókat. Anyag: Cr-Mo S45C PH.
A te árad: 42.002 Ft
53.343 Ft Áfával
53.343 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 13 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Sérült izzó szerelő készlet profi Asta A-22TGP
53.343 Ft