Kategóriák

Menetjavító készlet M12 ASTA A-M149P 12373

nagyítsd ki a képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:12373Cikksz.
A-M149PDod Cikksz.
Készlet sérült és törött menetek javítására, M14 x 1,25 méretű menetekhez. Tisztítsa ki, fúrja elő a menetet a csigafúró segítségével. A menetfúróval vágjon a betéttel azonos méretű és emelkedésű menetet. Csavarja be a telepítő szerszám segítségével az új menetet (behajtott menetvéggel előrefelé), majd a kiütő segítségével törje le a menetvéget.
A te árad: 23.669 Ft ÁFA nélkül
30.059 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 7 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Menetjavító készlet M12 ASTA A-M149P

Készlet sérült és törött menetek javítására, M14 x 1,25 méretű menetekhez. Tisztítsa ki, fúrja elő a menetet a csigafúró segítségével. A menetfúróval vágjon a betéttel azonos méretű és emelkedésű menetet. csavarja be a telepítő szerszám segítségével az új menetet behajtott menetvéggel előrefelé , majd a kiütő segítségével törje le a menetvéget.

A készlet alacsony vágószilárdságú anyagok pl. (alumínium- és magnéziumötvözetek) szálainak megerősítésére használható.
Ezeknek a készleteknek köszönhetően pontos és szilárd menet jön létre, költségeket- és időt takarítat meg.
Megvásárolható az egész készlet, de külön az egyes részei is.

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Menetjavító készlet M12 ASTA A-M149P 12373 Nem érhető el

30.059 Ft