Menetjavító készlet M12 ASTA A-M1215P 12372
Cikkszám:12372Cikksz.
A-M1215PDod Cikksz.
Készlet sérült és törött menetek javítására, M12 x 1,75 méretű menetekhez. Tisztítsa ki, fúrja elő a menetet a csigafúró segítségével. A menetfúróval vágjon a betéttel azonos méretű és emelkedésű menetet. Csavarja be a telepítő szerszám segítségével az új menetet (behajtott menetvéggel előrefelé), majd a kiütő segítségével törje le a menetvéget.
A te árad: 18.335 Ft
23.285 Ft Áfával
23.285 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 5 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Menetjavító készlet M12 ASTA A-M1215P
Készlet sérült és törött menetek javítására, M12 x 1,75 méretű menetekhez. Tisztítsa ki, fúrja elő a menetet a csigafúró segítségével. A menetfúróval vágjon a betéttel azonos méretű és emelkedésű menetet. csavarja be a telepítő szerszám segítségével az új menetet behajtott menetvéggel előrefelé , majd a kiütő segítségével törje le a menetvéget.
A készlet alacsony vágószilárdságú anyagok pl.(alumínium- és magnéziumötvözetek) szálainak megerősítésére használható.
Ezeknek a készleteknek köszönhetően pontos és szilárd menet jön létre, költségeket- és időt takarítat meg.
Megvásárolható az egész készlet, de külön az egyes részei is.
23.285 Ft