Menetjavító készlet M10 ASTA A-M1015P 12371
Cikkszám:12371Cikksz.
A-M1015PDod Cikksz.
Készlet sérült és törött menetek javítására, M10 x 1,5 méretű menetekhez. Tisztítsa ki, fúrja elő a menetet a csigafúró segítségével. A menetfúróval vágjon a betéttel azonos méretű és emelkedésű menetet. Csavarja be a telepítő szerszám segítségével az új menetet (behajtott menetvéggel előrefelé), majd a kiütő segítségével törje le a menetvéget.
A te árad: 16.668 Ft
21.168 Ft Áfával
21.168 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 5 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Menetjavító készlet M10 ASTA A-M1015P
Készlet sérült és törött menetek javítására, M10 x 1,5 méretű menetekhez. Tisztítsa ki, fúrja elő a menetet a csigafúró segítségével. A menetfúróval vágjon a betéttel azonos méretű és emelkedésű menetet. csavarja be a telepítő szerszám segítségével az új menetet (behajtott menetvéggel előrefelé), majd a kiütő segítségével törje le a menetvéget.
A készlet alacsony vágószilárdságú anyagok (pl. álumínium- és magnéziumötvözetek) szálainak megerősítésére használható.
Ezeknek a készleteknek köszönhetően pontos és szilárd menet jön létre, költségeket- és időt takarítat meg.
Megvásárolható az egész készlet, de külön az egyes részei is.
21.168 Ft