Kategóriák

Menetbetét M14x1,25 10db profi Asta A-M14TC 04556

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:04556Cikksz.
A-M14TCDod Cikksz.
10 db-os M14 x 1,25-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.
6.572 Ft
Ár: 3.825 Ft ÁFA nélkül
4.858 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Menetbetét M14 x 1,25 10 db profi Asta A-M14TC

10db-os M14 x 1,25-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Menetbetét M14x1,25 10db profi Asta A-M14TC 04556 Nem érhető el

6.572 Ft 4.858 Ft