Menetbetét M14x1,25 10db profi Asta A-M14TC 04556
Cikksz.:04556Cikksz.
A-M14TCDod Cikksz.
10 db-os M14 x 1,25-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.
6.572 Ft
Ár: 3.825 Ft
4.858 Ft Áfával
4.858 Ft Áfával
Menetbetét M14 x 1,25 10 db profi Asta A-M14TC
10db-os M14 x 1,25-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.
6.572 Ft
4.858 Ft