Kategóriák

Izzómenet szerelő készlet VAG profi Asta A-28GPT 12842

nagyítsd ki a képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:12842Cikksz.
A-28GPTDod Cikksz.
Szerszámkészlet sérült izzók eltávolításához a fej leszerelése nélkül és az izzómenet utólagos javításához VAG típusú motorral rendelkező járműveknél. Lehetővé teszi az izzómenet ismételt „átvágását“ vagy javítását és az elektróda-furat kitisztítását.
A te árad: 120.008 Ft ÁFA nélkül
152.410 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 38 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Izzómenet szerelő készlet VAG profi Asta A-28GPT

Szerszámkészlet sérült izzók eltávolításához a fej leszerelése nélkül és az izzómenet utólagos javításához VAG típusú motorral rendelkező járműveknél. Lehetővé teszi az izzómenet ismételt „átvágását“ vagy javítását és az elektróda-furat kitisztítását A furat pontos mélysége és szöge vezetőtokok segítségével érhető el. Alkalmas M10 x 1 izzómenettel rendelkező WV Passat, Audi V6 TDI járművekhez 2,5 l / 2,7 l / 3,0 l-es motorral.

A készlet tartalma:
• takarólemez a szívófuratokhoz
• sűrített levegő adapter az injektor furatához
• fúrószár 9,1 mm M10 x 1-hez
• 11,1 mm fúrószár M12 x 1-hez
• 10 betét menettel M10 x 1-hez külső menettel M12 x 1
• menetek M6 x 1,25
• elszívó szerszm
• 2 dörzsár 4,8 mhosszú és rövid típus
• dörzsár 5,8 mm hosszú típus
• 3 vezető hüvelyek
• ? 17,5 mm OD - 38 mm hossz
• belső ? 9 mm és 13 mm - 63 mm hossz 13 mm belső ?
• 2,4 - 5,5 mm menttartó 240 mm-es hosszal 1/4 ” hajtással
• 3 etrakciós elektródák 2,5 - 3,5 - 4 mm-hez

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Izzómenet szerelő készlet VAG profi Asta A-28GPT 12842 Nem érhető el

152.410 Ft