Adapterkészlet sérült csavarokhoz profi Asta A-711P 12840
Cikkszám:12840Cikksz.
A-711PDod Cikksz.
6részes adapterkészlet sérült csavarok eltávolításához Cr-Mo acélból.
A te árad: 18.001 Ft
22.861 Ft Áfával
22.861 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 5 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Adapterkészlet sérült csavarokhoz profi Asta A-711P
Csomagolás tartalma:
2,6 mm
3,2 mm
3,5 mm
4,5 mm
6,5 mm
8,25 mm
22.861 Ft