Kategóriák

Digitális rétegvastagság mérő profi Asta A-EG0102 02294

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:02294Cikksz.
A-EG0102Dod Cikksz.
Digitális rétegvastagság mérő 0 - 2 mm-es tartománnyal.
Ár: 30.669 Ft ÁFA nélkül
38.949 Ft Áfával
:
Ha megvásárolja, akkor 9 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Digitális rétegvastagság mérő Asta A-EG0102

A rétegvastagság mérő a pontos lakk- és festékréteg méréséhez, mindenekelőtt a gépjárművek karosszériáin. A gyors kontaktmérésnek köszönhetően ellenőrizhető az egész járműn levő lakkréteg pár perc alatt. A mérések megmutatják a sérült alkatrészeket, amelyeket tömítőanyag réteggel javítottak vagy nem megfelelően vannak lepermetezve. Az eszköz mikrométerben méri a rétegek vastagságát.

Méréspontosság: +/- 1 um (0,001 mm)
Méréstartomány: 0 mm - 2 mm
Átlátható kék háttérvilágítású kijelző
Akkuállapot jelző
Az akkumulátor élettartama 9 óra, akkor is, ha a lámpa világít (folyamatos üzemmód)
Mérési válaszidődo 1 s
Automatikus kikapcsolás, ha az akkumulátor lemerült
Automatoklis kikapcsolás 15 s tétlenség után
Áramellátás - akku 9V 6RL61 alkáli vagy akku 9V
Kalibrációs lemez Fe fóliával 102 um +/- 2 um
Bőrtok

Kalibrálási utasítások:

https://www.youtube.com/watch?v=O6Yy3mjcJo4

Használati utasítás

Használati utasítás [PDF, 0.17 MB]

Használati utasítás [PDF, 0.13 MB]

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Digitális rétegvastagság mérő profi Asta A-EG0102 02294 Nem érhető el

38.949 Ft