Pneumatikus ponthegesztés fúró profi Asta A-ASD 03951
Cikkszám:03951Cikksz.
A-ASDDod Cikksz.
Pneumatikus fúró ponthegesztésekhez a karosszérián. A fúrást el lehet végezni közvetlenül – ott, ahol ezt a terület lehetővé teszi, vagy a C-alakú nyomáskeret segítségével, amely támasztékot alakít ki a nyomással szemben a hegesztés másik oldalán. A fúrás mélysége állítható, így az összekapcsolt részeket sérülés nélkül el lehet választani a másik oldaltól.
A te árad: 60.004 Ft
76.205 Ft Áfával
76.205 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 19 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Fúrószárak méretei 6,5 vagy 8 mm
Levegő fogyasztás: 99 l / min
Levegő bemenet 1/4"
Légnyomás 6,3 bar
Hossz: 290 mm
Rezgésszint 2,5 m / s2
Súly: 2.10 kg
76.205 Ft