Pneumatikus olló profi Asta A-CUT 03932
Cikksz.:03932Cikksz.
A-CUTDod Cikksz.
Pneumatikus olló fémlemezek vágásához, használatakor az anyag nem deformálódik és nem sérülnek meg a szélei. A vágás szélessége 5,5 mm.
Ár: 24.669 Ft
31.329 Ft Áfával
31.329 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 7 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Pneumatikus olló profi Asta A-CUT
Vágás szélessége: 5,5 mm
Fordulatszám: 2500 ford./min.
Hossz: 250 mm
Levegő fogyasztás: 113 l/min
Súly: 1,21kg
31.329 Ft