Kategóriák

Pneumatikus olló profi Asta A-CUT 03932

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:03932Cikksz.
A-CUTDod Cikksz.
Pneumatikus olló fémlemezek vágásához, használatakor az anyag nem deformálódik és nem sérülnek meg a szélei. A vágás szélessége 5,5 mm.
Ár: 24.669 Ft ÁFA nélkül
31.329 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 7 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Pneumatikus olló profi Asta A-CUT

Vágás szélessége: 5,5 mm
Fordulatszám: 2500 ford./min.
Hossz: 250 mm
Levegő fogyasztás: 113 l/min
Súly: 1,21kg

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Pneumatikus olló profi Asta A-CUT 03932 Nem érhető el

31.329 Ft