Kategóriák

Szíjtárcsa lehúzó vezérlő erősítő szivattyúhoz VAG profi ASTA A-PSP 12556

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:12556Cikksz.
A-PSPDod Cikksz.
Speciálisan kivitelezett lehúzó vezérlő erősítő szivattyú szíjtárcsáihoz, megakadályozza a szivattyú vagy a belső alkatrészek sérülését leszerelés vagy felszerelés közben. A menetek 3/8 “ – 16 méretűek, így GM, Chrysler, Volkswagen és Ford járművekhez használható.
Ár: 5.700 Ft ÁFA nélkül
7.239 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Szíjtárcsa lehúzó vezérlő erősítő szivattyúhoz VAG profi ASTA A-PSP

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Szíjtárcsa lehúzó vezérlő erősítő szivattyúhoz VAG profi ASTA A-PSP 12556 Nem érhető el

7.239 Ft