Szíjtárcsa lehúzó vezérlő erősítő szivattyúhoz VAG profi ASTA A-PSP 12556
Cikksz.:12556Cikksz.
A-PSPDod Cikksz.
Speciálisan kivitelezett lehúzó vezérlő erősítő szivattyú szíjtárcsáihoz, megakadályozza a szivattyú vagy a belső alkatrészek sérülését leszerelés vagy felszerelés közben. A menetek 3/8 “ – 16 méretűek, így GM, Chrysler, Volkswagen és Ford járművekhez használható.
Ár: 5.700 Ft
7.239 Ft Áfával
7.239 Ft Áfával
Szíjtárcsa lehúzó vezérlő erősítő szivattyúhoz VAG profi ASTA A-PSP
7.239 Ft