A bádogos eszközök a gépjármü karoszériák kisebb vagy nagyobb hibák, károk eltávolítására szolgálnak. Kínálatunkban bádogos kalapácsokat, karosszéria-bővítő készleteket, feszítővasakat, testsimítókat talál a mélyedések és a testegyengítés javításához.
Horpadás kihúzó készlet profi Asta A-DPS21 02592
Cikksz.:02592Cikksz.
A-DPS21Dod Cikksz.
Speciális szerszámkészlet karosszéria-horpadás kihúzásához PDR technikával, apróbb horpadások és jégkár esetén használatos a lakkbevonat sérülése nélkül.
76.438 Ft
Ár: 44.486 Ft
56.498 Ft Áfával
56.498 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 14 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Horpadás kihúzó készlet profi Asta A-DPS21
Speciális szerszámkészlet karosszéria-horpadás kihúzásához PDR technikával, apróbb horpadások és jégkár esetén használatos a lakkbevonat sérülése nélkül. A forró olvadékragasztó eltávolítható minden háztartásban megtalálható eszközzel.
Berendezés: Autóbádogozás
Súly: 8,8 kg
Anyag: acél
Készlet tartalma:
8 x Olvadórudak PDR 1 / 2 x 25 cm
Pisztoly
Ragasztó betétek 9 db
Műanyag kaparó 22 mm
Csúszókalapács
Kézi horpadás kinyomó
76.438 Ft
56.498 Ft