Kategóriák

A bádogos eszközök a gépjármü karoszériák kisebb vagy nagyobb hibák, károk eltávolítására szolgálnak. Kínálatunkban bádogos kalapácsokat, karosszéria-bővítő készleteket, feszítővasakat, testsimítókat talál a mélyedések és a testegyengítés javításához.

Horpadás kihúzó készlet profi Asta A-DPS21 02592

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:02592Cikksz.
A-DPS21Dod Cikksz.
Speciális szerszámkészlet karosszéria-horpadás kihúzásához PDR technikával, apróbb horpadások és jégkár esetén használatos a lakkbevonat sérülése nélkül.
76.438 Ft
Ár: 44.486 Ft ÁFA nélkül
56.498 Ft Áfával
:
Ha megvásárolja, akkor 14 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Horpadás kihúzó készlet profi Asta A-DPS21

Speciális szerszámkészlet karosszéria-horpadás kihúzásához PDR technikával, apróbb horpadások és jégkár esetén használatos a lakkbevonat sérülése nélkül. A forró olvadékragasztó eltávolítható minden háztartásban megtalálható eszközzel.

Berendezés: Autóbádogozás
Súly: 8,8 kg
Anyag: acél

Készlet tartalma:
8 x Olvadórudak PDR 1 / 2 x 25 cm
Pisztoly
Ragasztó betétek 9 db
Műanyag kaparó 22 mm
Csúszókalapács
Kézi horpadás kinyomó

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Horpadás kihúzó készlet profi Asta A-DPS21 02592 Nem érhető el

76.438 Ft 56.498 Ft