A bádogos eszközök a gépjármü karoszériák kisebb vagy nagyobb hibák, károk eltávolítására szolgálnak. Kínálatunkban bádogos kalapácsokat, karosszéria-bővítő készleteket, feszítővasakat, testsimítókat talál a mélyedések és a testegyengítés javításához.
Ajtónyitó légpárna készlet 4 db profi Asta A-5019 06981
Cikksz.:06981Cikksz.
A-5019,S-5019Dod Cikksz.
Ajtónyitó légpárna készlet gépjárművek ajtajainak kinyitásához sérülés, bezáródás, baleset vagy javítás esetén. A légpárnák légpumpa segítségével fújhatóak fel.
Ár: 14.668 Ft
18.628 Ft Áfával
18.628 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Ajtónyitó légpárna készlet 4 db profi Asta A-5019
Csomagolás tartalma:
Kézi légpumpa
Párnaméret: 180 x 38 mm
Párnaméret: 190 x 60 mm
Párnaméret: 160 x 160 mm
18.628 Ft