Menet és fékrendszer javító készlet profi Asta A-P12GB 12657
Cikkszám:12657Cikksz.
A-P12GBDod Cikksz.
12részes univerzális készlet sérült csavarok javításához, amelyek a fékkengyelen vannak elhelezve. Alkalmas Ford, Opel és VAG típusú járművekhez.
A te árad: 14.001 Ft
17.781 Ft Áfával
17.781 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Menet és fékrendszer javító készlet profi Asta A-P12GB
A készlet tartalmaz :
Fúrószárak 8,8 mm
Menetvágó M10 x 1,25
10 db javító csavarok M10 x 1,25
17.781 Ft