Magasnyomású szivattyú szerelő eszköz Nissan/Renault/Opel profi Asta A-658P 12809
Cikkszám:12809Cikksz.
A-658PDod Cikksz.
Berendezés magasnyomású szivattyú szíjtárcsájának rögzítéséhez, felszereléséhez, eltávolításához és beállításához. Használata minimalizálja a nem megfelelő beállítás és az utólagos sérülések esélyét a magasnyomású szivattyúkon.
A te árad: 8.334 Ft
10.584 Ft Áfával
10.584 Ft Áfával
Magasnyomású szivattyú szerelő eszköz Nissan/Renault/Opel profi Asta A-658P
10.584 Ft