Szeleprugó leszedő eszköz BMW N51 N52 profi Asta A-VSR 06078
Cikkszám:06078Cikksz.
A-VSRDod Cikksz.
Szeleprugó leszedő eszköz BMW motorokhoz.
A te árad: 85.339 Ft
108.380 Ft Áfával
108.380 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 27 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Szeleprugó leszedő eszköz BMW N51 N52
Szeleprugó leszedő eszköz, amely lehetővé teszi a biztonsgágos és gyors fel- és leszedését a többi alkatrész sérülése nélkül. A használatos rugós fogó biztosítja az erős rugórögzítést, megakadályozva annak kiugrását.
Használat:
BMW N51; N52
108.380 Ft