Kategóriák

T nyomaték csavarhúzó 2-8Nm Asta 18227

nagyítsd ki a képet
1
Megspórol: 26 %"
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:18227Cikksz.
A-TQS28Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Csavarhúzó bitekhez beépített nyomatékkulccsal meghúzáshoz 2 – 8 Newton méteres tartománnyal.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
27.752 Ft
A te árad: 16.151 Ft ÁFA nélkül
20.512 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 5 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

T nyomaték csavarhúzó 2-8Nm Asta

Csavarhúzó bitekhez beépített nyomatékkulccsal meghúzáshoz 2 – 8 Newton méteres tartománnyal. Csaravcsatlakozások meghúzásához használaots olyan esetekben, ahol a meghúzás nyomatéka meg van pontosan határozva, illetve a klasszikus szerszámmal való meghúzás a csatlakozás sérülésével fenyeget. A szükséges nyomaték a markolat elfordításával állítható be, a beállított érték a csavarohúzó házán található kis ablakon van ábrázolva. Közvetlenül a markolaton 11 db 25 mm hosszú bit található.

A készlet tartalma:
TORX: T8, T10, T15, T20, T25
HEX (imbusz): H3, H4
Kereszt: PH1, PH2
Lapos: SL2, SL4, SL5
Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

T nyomaték csavarhúzó 2-8Nm Asta 18227 Nem érhető el
Megspórol: 26 %"

Szállítási idő: Raktáron
27.752 Ft 20.512 Ft