Kategóriák

Fúrócsavar leszedő készlet 7db profi Asta A-7STUD 06104

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06104Cikksz.
A-7STUDDod Cikksz.
A készlet fúrócsavarok leszedéséhez használatos menetsérülés nélkül. A szerszámmal 6-szögű dugókulcsok segítségével lehet dolgozni.
Ár: 15.335 Ft ÁFA nélkül
19.475 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Fúrócsavar leszedő készlet 7db profi Asta A-7STUD

Adapter 3/8" HEX - Csavarátmérő : 5 mm
Adapter 1/2" HEX csavar átmérő: 6, 7, 8, 10, 12 , 14 mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Fúrócsavar leszedő készlet 7db profi Asta A-7STUD 06104 Nem érhető el

19.475 Ft