Diagnosztikai elektronikus sztetoszkóp profi ASTA A-7632 02858
Cikkszám:02858Cikksz.
A-7632Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Szállítási idő: Ismét kapható lesz
Elektronikus sztetoszkóp motorsérülések kereséséhez felesleges alkatrész-kiszerelés nélkül.
11.685 Ft
A te árad: 6.801 Ft
8.637 Ft Áfával
8.637 Ft Áfával
Diagnosztikai elektronikus sztetoszkóp profi ASTA A-7632
Elektronikus sztetoszkóp motorsérülések kereséséhez felesleges alkatrész-kiszerelés nélkül. A műszer a médiaáramlás, vagy más okok elvén működik. A mechankius típusokkal ellentétben az elektronikus szteoszkóp sokkal kifinomultabb érzékelővel rendelkezik, így ki tudja szűrni még a nagyon alacsony frekvenciájú akusztikus változásokat is, amelyek nem jellemzőek a sérülésmentes motor, vagy más forgó műszer megfelelő működésére. A sztetoszkóppal észrevehetjük a sérült csapágyakat, szelepeket, hengereket, kipufogó gázokat, stb... A csomagolás tartalmaz fülhallgatót, a műszer nem tartalmas akkumulátort.
Megspórol: 26 %"
11.685 Ft
8.637 Ft