Kerékagy, gömcsukló, lengéscsillapító leválasztó kinyomó Audi Bmw Citroen profi Asta A-711 06107
Cikksz.:06107Cikksz.
A-711Dod Cikksz.
Kerékagy, gömbcsukló, lengéscsillapító leválasztó kinyomó BMW Citroen Ford Peugeot Renault és VAG motorral rendelkező járművekhez.
Ár: 15.001 Ft
19.051 Ft Áfával
19.051 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Kerékagy, gömbcsukló, lengéscsillapító leválasztó kinyomó Audi, Bmw, Citroen
Leírás:
Gömbcsukló rögzítő leszedő eszköz
Lengéscsillapítószem elválasztó
A lengéscsillapító rugó összeszereléséhez és szétszereléséhez szükséges készlet, amely a gömbcsap rögzítő szemének óvatos széthúzásához szükséges. A készlet a széthúzó rész sérülése nélkül használható. A kartávolság szabályozható.
A következő csavartávolságú csapokhoz használatos: 8, 10, 12 mm
Használat:
Audi, BMW, Citroen, Ford, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, VW
19.051 Ft