Kategóriák

Kerékőr leszedő készlet profi Asta A-LONUT 06091

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06091Cikksz.
A-LONUTDod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Kulcskészlet kerekek biztonsági csavarainak sérülésmentes eltávolításához.
33.594 Ft
Ár: 19.551 Ft ÁFA nélkül
24.830 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 6 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Kerékőr leszedő készlet profi Asta A-LONUT

Kulcskészlet kerekek biztonsági csavarainak sérülésmentes eltávolításához, használható egyszerű csavarokhoz is. A készlet segítségével meglazítható bármilyen biztonsági anya vagy csavar, amelyek a kerékkorong rögzítéséhez használatosak. Lehetővé teszik a nagy erőátvitelt.

A készlet 10 részből áll: 8 db fej és 2 kulcs
Belső átmérő: 18,5 mm elöl, külső átmérő: 24,0 mm
Belső átmérő: 19,5 mm elöl, külső átmérő: 26,0 mm
Belső átmérő: 20,5 mm, külső átmérő: 27,0 mm
Belső átmérő: 21,5 mm elöl, külső átmérő: 28,0 mm
Belső átmérő, elöl: 22,5 mm, külső átmérő: 29,0 mm
Belső átmérő: 23,5 mm elöl, külső átmérő: 30,0 mm
Belső átmérő: 24,5 mm elöl, külső átmérő: 31,0 mm
Belső átmérő: 26,5 mm elöl, külső átmérő: 32,0 mm
1 fej S45C acélból, hossza: 180 mm, mozgás: 22 mm
1 fej S45C acélból, hossza: 180 mm, átmérő: 12 mm, mozgás: 17 mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Kerékőr leszedő készlet profi Asta A-LONUT 06091 Nem érhető el

33.594 Ft 24.830 Ft